Смизька громада

Рівненська область, Дубенський район

ІНФОРМАЦІЯ щодо функціонування гуртків при Комунальному закладі «Центр культури, дозвілля, туризму, молоді та спорту» Смизької селищної ради

ІНФОРМАЦІЯ
щодо функціонування гуртків при

Комунальному закладі «Центр культури, дозвілля, туризму, молоді та спорту»

Смизької селищної ради

Заклад

Назва гуртка, факультативу

ПІБ керівника

Напрям гуртка

К-сть дітей

Розклад занять (день, час)

Будинок культури смт Смига

  1. Зразковий дитячий духовий оркестр «Смига»

Гайдайчук Василь Данилович

Музично-інструментальний

70

Вівторок: 16:00 – 19:00 год.

Четвер: 16:00 – 19:00 год.

Субота: 16:00 – 19:00 год.

 

  1. Підготовча група Зразкового дитячого духового оркестру «Смига»

Гайдайчук Галина Григорівна

Музично-інструментальний

19

Понеділок: 16:00 – 19:00 год.

П’ятниця: 16:00 – 19:00 год.

  1. Народний ансамбль української пісні «Журавка»

Прокопчук Людмила Іванівна

Вокально-хоровий

10

Середа: 16:00 – 18:00 год.

П’ятниця: 16:00 – 18:00 год.

  1. «Між нами дівчатами»

Грабовська Яна Миколаївна

Гурток за інтересами

11

Середа: 15:00 – 17:00 год.

П’ятниця: 15:00 – 17:00 год.

  1. Бокс

Климчук Юрій Валентинович

Спортивний

14

Понеділок: 17:00 – 19:00 год.

Середа: 17:00 – 19:00 год.

П’ятниця: 17:00 – 19:00 год.

  1. Вільна боротьба

Ілюсь Степан Іванович

Спортивний

21

Вівторок: 17:00 – 19:00 год.

Четвер: 17:00 – 19:00 год.

Субота: 12:00 – 14:00 год.

  1. Рок гурт «Еней»

Міщук Віталій Мефодійович

Музично-інструментальний

6

Неділя: 10:00 – 14:00 год.

  1. Медіа-центр

Хомчук Віталій Олександрович

Кіно- та фото мистецтва

8

Пятниця: 15:00-18:00 год.

  1. Художнє читання

Прокопчук Людмила Іванівна

Театральний

6

Вівторок: 15:00 – 17:00 год.

Четвер: 15:00 – 17:00 год.

Будинок культури села Берег

  1. Художнє читання «Відголосся»

Гнатюк Ірина Ігорівна

Театральний

9

Середа: 16:00 – 18:00 год.

Пятниця: 14:00 – 16:00 год.

  1. Драматичний гурток «Веселка»

Гнатюк Ірина Ігорівна

Театральний

14

Середа: 16:00 – 18:00 год.

П’ятниця: 14:00 – 16:00 год.

  1. «Cover»

Дацюк Юрій Остапович

Музично-інструментальний

10

Неділя: 11:00 – 13:00 год.

  1. Дитячий вокальний «Барви»

Гнатюк Ірина Ігорівна

Вокальний-хоровий

6

Четвер: 14:00 – 16:00 год

Субота: 11:00 – 13:00 год.

  1. Хореографічний «Діти сонця»

Грабовська Зоряна Миколаївна

Хореографічний

8

Субота: 13:00 – 15:00 год.

  1. Хореографічний «Зоря»

Грабовська Зоряна Миколаївна

Хореографічний

6

Субота: 15:00 - 17:00 год.

Клуб села Онишківці

  1. Дитячий вокальний ансамбль «Джерельце»

Кухарська Людмила Володимирівна

Вокально-хоровий

8

Субота: 11:00 – 13:00 год.

Середа: 17:00 – 19:00 год.

  1. Вокальний ансамбль «Молодички»

Кухарська Людмила Володимирівна

Вокально-хоровий

8

Четвер: 17:00 – 19:00 год.

Неділя: 17:00 – 19:00 год.

Клуб села Студянка

  1. Жіночий вокальний ансамбль «Студяночка»

Воловнік Любов Ананіївна

Вокально-хоровий

10

Середа: 19:00 – 21:00 год.

Неділя: 17:00 – 19:00 год.

  1. Драматичний гурток

Воловнік Любов Ананіївна

Театральний

8

П’ятниця: 17:00 – 19:00 год.

Субота: 19:00 – 21:00 год.

  1. Художнє читання

Воловнік Любов Ананіївна

Театральний

5

Четвер: 19:00 – 21:00 год.

Субота: 17:00 – 19:00 год.

  1. Любительське об’єднання «Надвечір’я»

 

Воловнік Любов Ананіївна

За інтересами

25

Неділя: 19:00 – 23:00 год.
(1 раз на місяць)

Клуб села Буща

  1. Жіночий вокальний ансамбль «Берегиня»

Приходько Раїса Андріївна

Вокально-хоровий

8

Середа: 19:00 – 21:00 год.

Неділя: 17:00 – 19:00 год.

  1. Дитячий вокальний ансамбль «Дзвіночки»

Приходько Раїса Андріївна

Вокально-хоровий

6

Середа: 17:00 – 19:00 год.

П’ятниця: 17:00 – 19:00 год.

  1. Художнє читання «Барвінок»

Приходько Раїса Андріївна

Театральний

6

Четвер: 17:00 – 19:00 год.

Субота: 17:00 – 19:00 год.

  1. Любительське об’єднання «Чарівний клубок»

Приходько Раїса Андріївна

За інтересами

6

П’ятниця: 19:00 – 21:00 год.
(1 раз на місяць)

Клуб села Мартинівка

  1. Жіночий вокальний ансамбль «Ніжність»

Кузьмич Любов Ярославівна

Вокально-хоровий

8

Середа: 17:00 – 19:00 год.

П’ятниця: 17:00 – 19:00 год.

  1. Художнє читання «Первоцвіт»

Кузьмич Любов Ярославівна

Театральний

5

Субота: 17:00 – 19:00 год.

Неділя: 17:00 – 19:00 год.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь