07 Лютого, 2024 р., 15:21
Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Смизької селищної ради інформує про те, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року №1751 (зі змінами) з метою перевірки цільового використання коштів державної допомоги при народженні дитини та забезпечення отримувачами допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини працівниками закладу, які згідно даної Постанови повинні здійснювати контроль, будуть здійснюва-тися перевірки отримувачів даної державної допомоги (вибірково).
27 Листопада, 2023 р., 14:06
ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНІ СЕРВІСИ  ПІДТРИМКИ ПОСТРАЖДАЛИХ  ВІД НАСИЛЬСТВА
30 Жовтня, 2023 р., 15:33
 Рішенням виконавчого комітету Смизької селищної ради від 13 жовтня 2023 року №141 був створений Пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації на базі Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Смизької селищної ради  та затверджено Положення про Пункт прокату та інших засобів реабілітації. Послуги з прокату надаються тимчасово особам, виключно мешканцям Смизької громади, які  досягли 18-ти річного віку, яким не встановлена група інвалідності, але згідно медичної довідки потребують забезпечення засобами реабілітації, що звернулися до Пункту прокату та уклали з ним відповідний договір. Послуги з прокату засобів реабілітації надаються на безоплатній основі.
25 Вересня, 2023 р., 14:00
З 2016 року запроваджено нову форму тимчасового сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – сім’я патронатного вихователя.
01 Лютого, 2023 р., 10:40
У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний Центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.
01 Лютого, 2023 р., 10:38
Громадські об’єднання осіб з інвалідністю, які надаватимуть соціальні послуги таким особам, отримуватимуть фінансування від держави. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики України, це передбачено постановою «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю», яку Кабмін ухвалив 27 січня.
01 Лютого, 2023 р., 10:36
Що змінилося в разі працевлаштування або вступу на навчання для військовозобов'язаних від початку 2023 року
25 Серпня, 2022 р., 10:26
У разі працевлаштування пенсіонери мають повідомити про це у Пенсійний фонд для уникнення відрахувань з пенсійних виплат. Зробити це потрібно протягом 10 днів після працевлаштування.
25 Серпня, 2022 р., 10:24
Пенсії учасникам бойових дій (УБД) – дещо особливий вид виплат. Призначення таких пенсій має низку особливостей, які часто бувають не до кінця зрозумілими та викликають запитання. Наприклад, Микола Гаврилюк з Волинської області у розмові з «Пенсійним кур’єром» зазначає: «Подав документи до Пенсійного фонду для призначення такого виду пенсії, але її так і не призначили». В свою чергу Олексій Шматов з Полтавщини питає: «Навіщо для призначення пенсії учаснику бойових дій треба мати страховий стаж»? Він не розуміє, чому військова пенсія має залежати від наявності цивільного стажу.
25 Серпня, 2022 р., 10:23
Грошову допомогу від УВКБ ООН отримає ще 70 тисяч українців. Про розширення програми багатоцільової грошової підтримки повідомили в Міністерстві соціальної політики України.