ПЕРШІ РІШЕННЯ ЩОДО  ВИКОНАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ТА РЕКОМЕНДАЦІЙ ВИЗНАЧЕНИХ ЗВІТОМ ДЕРЖАВНОГО ФІНАНСОВОГО АУДИТУ

Дата: 22.05.2020 11:36

Минулого року державний фінансовий аудит Управління Західного офісу Дуржаудитслужби в Рівненській області проводив перевірку бюджету Смизької ОТГ за період з 01.01.2017 р. по 31.07.2019 р. Було виявлено ряд порушень та надано пропозиції та рекомендації щодо їх усунення.

Раніше виконавчий комітет Смизької селищної ради затвердив План заходів на виконання пропозицій та рекомендацій визначених Звітом державного фінансового аудиту Управління Західного офісу Дуржаудитслужби в Рівненській області.

А 20 травня 2020 р. на засіданні сесії  прийнято перші рішення щодо виправлення  недоліків, виявлених державним аудитом.

Отже, затверджено Положення про оплату праці (преміювання, виплату надбавок та надання матеріальної допомоги) працівникам Смизької селищної ради.

Положення розроблено з метою посилення впливу матеріального заохочення на покращення результатів роботи посадових осіб апарату Смизької селищної ради, службовців та працівників, що здійснюють обслуговування цих органів, стимулювання сумлінного, якісного виконання ними своїх посадових обов’язків та залежно від ініціативи, за ініціативність, творчий підхід в роботі, добросовісне виконання посадових обов’язків і завдань шляхом врахування їх особистого внеску в загальні результати роботи.

Також депутати затвердили Положення про відділи виконавчого апарату Смизької селищної ради.