ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ 64 СЕСІЇ СМИЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 30.06.2020 15:42

Серед ряду питань порядку денного було затверджено:
1. Положення про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Смизької селищної ради (герб, прапор, гімн).
2. Контракт з керівником Смизької пожежної команди Нагалкою П.І. строком на 5 років.
3. Контракт з директором КП "Комунальник" Загороднім П. П. строком на 1 рік.
4. Контракт з директором Березької гімназії Хамедюк Н. С. строком на 6 років.
5. Контракт з директором Смизької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Лущан С. С. строком на 6 років.
Також було прийнято рішення про оптимізацію кількості соціальних робітників, працівників Дубенського районного територіального центру соціального обслуговування з 12 до 6 працівників.
Згідно ст. 56 Державні гарантії здобувачам освіти ЗУ "Про освіту", було прийнято рішення про харчування дітей пільгових категорій 1- 11 класів (раніше було 1-4 кл.): -дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;
-дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах (групах);
-дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".