Aналіз стану підготовки закладів освіти до початку нового 2020-2021 навчального року.

Дата: 02.09.2020 13:32

Відповідно до розпорядження Смизької селищної ради № 268 від 17.08.2020 працівниками Смизької селищної ради та Держпродспоживслужби було здійснено об’їзди по закладах освіти Смизької селищної ради з метою аналізу стану підготовки закладів освіти до початку нового 2020-2021 навчального року.

В ході перевірки зверталась увага на дотримання та виконання Постанови Головного державного санітарного лікаря України № 42 від 30.07.2020 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби».

З метою забезпечення санітарно-епідемічних заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров’я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь, представником Держпродспоживслужби було запропоновано провести у закладах освіти, де організоване харчування, всі необхідні лабораторні дослідження.