Цими вихідними у парку в Смизі   волонтери намалювали мурал

Дата: 05.10.2020 15:29

До створення муралу долучилися діти, молодь з Смиги та Шепетина, а також представники БУР-осередку  м. Львів. Завдяки цим активним волонтерам та підтримці Будуємо Україну Разом - БУР у місцевому парку на сірому паркані  намалювали частину Декларації Відповідальності Людини Богдана Гаврилишина #BH15. Це - унікальна подія для Рівненської області, адже вперше діти та молодь зобразили ці правила в громадському місці, щоб популяризувати Декларацію у невеличкому селищі.

До акції доєднувалися різні люди, малював кожен так, як вмів і скільки було до цього натхнення.

Малюнки намалювані дітьми під керівництвом волонтерки Катерини Пожичкевич. Проте,  робота ще не завершена і організатори, Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН", запрошують місцевих жителів, серед яких є теж багато талановитих художників, які люблять мистецтво і можуть  допомагати, долучатися, надавати свої ідеї та пропозиції.