До уваги мешканців смт. Смига!

Дата: 03.06.2021 13:27

Просимо вас долучитися до формування Реєстру територіальної громади. Це сучасна автоматизована  база даних, яка створена для спрощення процедури обміну інформацією про реєстрацію місця проживання громадян між органами  влади та забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Для переходу на електронну реєстрацію місця проживання жителів нашої громади з 1 квітня 2021 року Смизька селищна рада зареєстрована, як користувач Реєстру територіальної громади через програмні засоби Державної міграційної служби. З метою наповнення  Реєстру використано відомості Державного реєстру виборців (Постанова ЦВК від 01.03.2021р №88 «Про забезпечення одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстрів територіальних громад у зв’язку із зміною адміністративно-територіального устрою України»), де відсутні діти від 0 до 18 років. Щоб наповнити Реєстр юними мешканцями здійснюється уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб.

Ті жителі, дані яких є в Реєстрі, зможуть не витрачати особистий час  для отримання різного виду довідок із питань нарахування субсидій, отримання матеріальної допомоги тощо. Це спростить процедуру і збереже ваш час.

Тому просимо Вас, при наявності вільного часу, відвідати Центр надання адміністративних послуг Смизької селищної ради для уточнення персональних даних та наповнення Реєстру територіальної громади з документами зареєстрованих осіб:

- паспорт, ідентифікаційний код,

- свідоцтво про народження (для дітей),

- документи на право власності на житло,

- книги домоволодіння

ЦНАП знаходиться за адресою: смт. Смига, вул. Заводська, 1Б (1 поверх).

Беручи до уваги карантинні обмеження, щоб уникнути скупчення жителів – буде розроблено графік (по вулицях) для звернення мешканців. Додаткова інформація про час звернення буде повідомлена жителям.

Немає опису світлини.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)