Дорога освітянська громадо!

Дата: 01.09.2021 13:29

Вітаю вас з 1 вересня - Днем знань, початком нового навчального року!

Свято знань – усенародне. І кожному з нас повинно бути небайдуже: матиме чи не матиме Україна достойне майбутнє, паростки якого з’являються саме в закладах освіти. Адже без освіти й освіченості не бути нашій Україні цивілізованою, не стати в один ряд з високорозвиненими державами у світовій спільноті.

Сьогодні в Смизькій територіальній громаді розпочали навчальний рік 5 закладів загальної середньої освіти, 3 заклади дошкільної освіти, 2 заклади позашкільної освіти. Тож слова вдячності всім, хто впродовж літа надавав посильну допомогу в їх ремонті, реконструкції, підготовці до Першовересня, в оздоровленні та відпочинку вихованців.

У цьому році вперше за парти сяде 101 першокласник, усього ж 968 учнів. Дошкільною освітою планується охопити 205 дітей.

Сьогоднішній день особливо урочистий та хвилюючий для першокласників – вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень.

Важливим буде цей навчальний рік і для одинадцятикласників. За цей час їм необхідно правильно визначитися у виборі життєвих орієнтирів і стати надійною опорою для подальшого особистісного самовдосконалення та розвитку.

Дякую всім педагогам за щоденну наполегливу працю, за бездоганне виконання відповідальної місії – виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави.

Хай материнським теплом огорне наших дітей рідна школа, а педагоги впевнено ведуть своїх вихованців у прекрасну Країну знань.

Плідного всім навчального року, творчих злетів та нових досягнень на освітянській ниві, людського безмежного щастя, миру та добра.

Зі святом, із Днем знань!

З повагою начальник відділу освіти,                                                                  Валентина НАГОРНА

культури, туризму, молоді та спорту

Смизької селищної ради