Ноутбуки вчителям

Дата: 09.12.2021 12:06

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 403 (із змінами) «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» 08 грудня 2021 року відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради було отримано від Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та передано закладам загальної середньої освіти Смизької селищної ради 6 ноутбуків: 2 – комунальному закладу «Шепетинська гімназія Смизької селищної ради», 4 – комунальному закладу «Турянська гімназія Смизької селищної ради» загальною вартістю – 110700 грн.