ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ В смт СМига

Дата: 15.02.2022 14:37

Згідно з рішенням виконавчого комітету Смизької селищної ради №20 від 11 лютого 2022 року оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів в смт Смига.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Закону України "Про відходи", постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008 р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011 р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
 Виконавчий комітет Смизької селищної ради 35680, смт Смига, вул. Заводська,1 б
 2. Підстава для проведення конкурсу:
 Стаття 35-1 Закону України "Про відходи", рішенням виконавчого комітету Смизької селищної ради 20 від 11 лютого 2022 року Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт Смига»".
 3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
 телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:
 Адреса: 35680, смт Смига, вул. Заводська,1 б

Дата: 18 березня 2022 року 10:00 год
 Начальник відділу правового та організаційно-кадрового забезпечення Смизької селищної ради - Кузьмич Марія Ананіївна, тел. 0666787828
 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
 1) Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території смт Смига.

2) Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
 3) Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.
 4) Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.
 5) Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
 6) Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів: послуги надають у межах cмт Смига.

Показник

1.

Загальна кількість багатоквартирних будинків на визначеній території, шт.

в тому числі:

- будинки з п’ятьма і більше поверхами

2.

Кількість мешканців, які проживають на визначеній території в багатоквартирних будинках, чол.

в тому числі:

- в будинках з п’ятьма і більше поверхами

3.

Загальна кількість одно- та двоповерхових будинків на визначеній території

4.

Кількість мешканців одно- та двоповерхових будинків, на визначеній території

5.

Відомості про балансоутримувачів будинків

• КП «Комунальник»

- будинки, які перебувають самоуправлінні мешканців

6.

Кількістьпідприємств, установ та організацій

- бюджетних установ

- закладів торгівлі

- закладів сфери побуту

- інших

7.  Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
 - Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто або поштою.
 - Місце подання конкурсних пропозицій - 35680, Рівненська область, Дубенський район, смт Смига, вул. Заводська,1 б

- Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - до 17.00 год15 березня 2022 року

8. Способи і місце отримання конкурсної документації.
 1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
 2) Місце отримання конкурсної документації:
 - Смизька селищна рада (вул. Заводська,1 б, смт Смига);
 - сайт Смизької селищної ради (рішення виконавчого комітету 20 від 11 лютого 2022 року «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території смт Смига».
 Смизької селищної ради