До уваги жителів Смизької територіальної громади!!!

Дата: 26.02.2022 15:27

Інформую про ситуацію станом на 15.00 год. На території Смизької громади все спокійно і під контролем. Підстав для паніки немає. Прохання - спокійно реагувати на повідомлення про повітряну тривогу, по можливості передавайте їх один одному. Це все робиться для нашого з вами захисту. Щиро вдячний усім жителям громади за допомогу в цей тривожний час. Ціную внесок кожного. Зберігайте спокій! За можливості залишайтеся вдома. Нашій армії зараз, як ніколи, треба ваша підтримка. Ваш спокій і впевненість у Збройних силах України наразі найкраща допомога! Пам’ятаймо, наші ЗСУ – найсильніші! Вони на сторожі нашого захисту! Все буде добре! Слава Україні! Слава нашим героям!

Селищний голова Олександр ФЕДОРОВ