Вітання селищного голови Олександра Федорова з Днем вишиванки

Дата: 19.05.2022 17:04

Шановні жителі та гості Смизької територіальної громади!

Від імені структурних підрозділів виконавчого комітету Смизької селищної ради, депутатського корпусу щиро вітаю вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки! Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам.

Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи!

У цей День хочу побажати миру і злагоди у ваших будинках і серцях. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою - селищний голова Олександр ФЕДОРОВ