Шановні учні, батьки, колеги-освітяни!

Дата: 01.09.2022 14:37

Щиросердечно вітаємо вас із Днем знань, з початком нового 2022/2023 навчального року

Дорогі діти, опановуйте знаннями, виховуйтесь у дусі патріотизму і любові, бережіть і примножуйте духовну спадщину нашого народу, будьте гордими нащадками дідів і прадідів та своїх батьків, які сьогодні хоробро захищають нашу Вітчизну. Знання тільки тоді Знання, коли вони набуті зусиллями думки, а не пам’яттю, і тому бажаємо вам, шановні школярі, сил, натхнення та наполегливості.

Шановні батьки, щиро вітаємо вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави, зміцнення її могутності.

Дорогі педагоги! Ви щедро даруєте свої знання, плекаєте справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

З нагоди свята прийміть наші найщиріші побажання та безмежну вдячність за невтомну працю, тепло сердець, терпіння і сумлінність.

Зі святом, з Днем знань! Бажаємо всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків, Перемоги рідній Україні, незламної віри у Збройні сили України!

Зі святом!

З повагою - відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Смизької селищної ради