У рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні з 25 по 31 травня 2026 року в Смизькій селищній територіальній громаді проходитиме Національний тиждень безбар’єрності.

Дата: 26.05.2026 12:55
Кількість переглядів: 48

Метою заходів є формування культури безбар’єрності, підвищення обізнаності мешканців щодо рівних можливостей та важливості створення доступного середовища для всіх.

Безбар’єрність — це не лише про пандуси чи інфраструктуру. Це про повагу, гідність, рівний доступ до освіти, роботи, послуг, інформації та участі у житті громади для кожної людини.

Протягом тижня у громаді відбудуться інформаційні кампанії, тематичні заходи у закладах освіти, просвітницькі зустрічі та обговорення, спрямовані на популяризацію принципів доступності та інклюзивності.

Закликаємо жителів громади долучатися до заходів, підтримувати культуру взаємоповаги та разом формувати простір, комфортний для кожного.

Безбар’єрність — це коли можеш.

Фото без опису


« повернутися до розділу «Безбар'єрність»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь