Соціальний захист

29 Лютого, 2024 р., 10:25
Громадська організація «Зелена альтернатива України» підготувала «Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від збройної агресії за період жовтень-грудень 2023 року».
19 Лютого, 2024 р., 10:31
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 02 лютого 2024 р. № 110 Київ Про реалізацію спільного із Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй проекту стосовно додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю
02 Лютого, 2024 р., 14:09
Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» запрошує до отримання реабілітаційних послуг та професійного навчання за професіями: «Перукар», «Бджоляр», «Вишивальник», «Манікюрник», «Взуттьовик з ремонту взуття», «Оператор компютерного набору», «Секретар керівника», «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Швачка».
27 Листопада, 2023 р., 16:28
Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата  у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада —  Міжнародний день боротьби з насиллям та датою її завершення —  10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини.
27 Листопада, 2023 р., 16:27
Фізичне та сексуальне насильство в умовах повномасштабної війни в Україні залишається однією з найбільш чутливих і гострих проблем, що потребує своєчасного реагування та підтримки від кваліфікованих фахівців.
17 Жовтня, 2023 р., 10:01
Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.
16 Жовтня, 2023 р., 14:55
18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Для уникнення ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми Смизька селищна рада пропонує ознайомитись з інформацією та телефонами гарячих ліній.
28 Вересня, 2023 р., 15:48
Центр психосоціальної підтримки Дубенської територіальної громади безоплатно надає послуги для жителів району, а саме: