ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Генератор дизельний

ОБҐРУНТУВАННЯ

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів на виконання вимог пп.1 п.4 постанови КМУ №710 від 11.10.2016р «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель на власному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення на проведення конкурентної процедури закупівель.

Підстава для здійснення закупівлі: Рішення селищної ради від 19 травня 2023 року №1805 «Про внесення змін до рішення Смизької селищної ради № 1740 від 03 квітня 2023 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Смизької селищної ради та здійснення  внесків до їх статутного капіталу  на 2023 рік

Замовник: КП Комунальник

ЄДРПОУ: 30981504

Вид процедури: Відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі:     UA-2023-08-22-005605-а

Генератор дизельний

Код ДК 021:2015 31120000-3(Генератори)

Кількість: 1

Розмір бюджетного призначення/Очікувана вартість предмета закупівлі: 430000,00 з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі передбачена кошторисом підприємства та річним планом закупівель. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін.

Мета проведення закупівлі: здійснюється на виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Смизької селищної ради та здійснення  внесків до їх статутного капіталу  на 2023рік

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 15 жовтня 2023 року.

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 35680, Україна, Рівненська область, Дубенський район, смт.Смига, вул.Заводська, 1

Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

Генератор дизельний – 1  шт.

№ за п/п

Основні технічні вимоги

Технічні характеристики товару що вимагаються Замовником

Технічні характеристики товару, що пропонується Учасником до постачання

(Для заповнення учасником детального опису технічних характеристик товар)

Номінальна потужність генератора

не менше 32 кВт

Максимальна потужність генератора

не менше 35 кВт

Номінальна потужність дизельного двигуна

не менше 37 кВт

Максимальна потужність дизельного двигуна

не менше 41 кВт

Країна походження дизельного двигуна

Японія або США або країни Європи

Об’єм дизельного двигуна

не більше 2,3 л

1.

Діаметр та хід поршня (мм х мм)

не більше 89х92

Індукційна система

турбонадув / інтеркулер

Об’єм мастила

не більше 9,5 л

Об’єм охолоджуючої рідини

не більше 16 л

Розхід палива при навантаженні 100%

не більше 10 л

Розхід палива при навантаженні 75%

не більше 7 л

Розхід палива при навантаженні 50%

не більше 5 л

АВР щит

в наявності

Частота струму/напруги

50 Гц

Панель керування

в наявності (на українській мові)

Напруга

231/400 В

1.

Тип запуску або система запуску

автоматичний / ручний

Паливо або марка пального

дизельне паливо

Охолодження двигуна

водяне охолодження

Тип обмотки

100% мідь

Регулятор напруги

автоматичне регулювання напруги

Гарантія

не менше 24 місяці

Варіант виконання корпусу

у всепогодному шумопоглинаючому кожусі

Габарити в корпусі ДхШхВ

не більше 2300х1000х1420 мм

Вага в корпусі

988 кг (+/- 2%)

Об’єм паливного баку

101 л (+/- 5%)

Додаткові вимоги :

1. Якість та комплектність товару повинні відповідати технічній документації даної закупівлі, діючим на території України ДСТУ, вимогам до якості, що підтверджується наданням у складі пропозиції копії документів, що підтверджують якість та відповідність товару усім вимогам Замовника: сертифікат відповідності, паспорт, декларацію про відповідність.
  2. Товар (та його окремі складові), який постачається, повинен бути новим, не перебувати в експлуатації, не перебувати в заставі або під арештом, вільним від претензій третіх осіб, терміни та умови його зберігання не повинні бути  порушені.
  3. Ціна за одиницю товару повинна бути сформована з урахуванням витрат на завантаження,  транспортних витрат до місця поставки, проведення передпродажної підготовки, підключення та введення в експлуатацію, заправку технічними рідинами у відповідності до потреб дизельного генератора (антифриз, мастило).
  4. Учасник повинен поставити товар, виготовлений з матеріалів, які повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ, ГОСТ, національних стандартів та чинному законодавству.
  5. Товар повинен передаватися Замовнику в упаковці, яка відповідає характеру товару, забезпечує цілісність товару та збереження його якості під час перевезення.
  6. При поставці товару Товар повинен супроводжуватись документами виконаними українською мовою: паспорт,  інструкція, керівництво, брошура тощо на генератори / витяг з паспорту, інструкції, керівництва тощо, що підтверджує технічні характеристики товару (на кожну одиницю окремо).
  7. Товар (упаковка) повинен містити маркування відповідно до вимог чинного законодавства та стандартів виробника, яке надає змогу: ідентифікувати товар, його походження, дату виробництва.
  8. Учасник повинен надати у складі пропозиції фото увімкненого контролера для підтвердження української мови інтерфейсу (на етапі кваліфікації Замовник буде звертатись за додатковим наданням відеопідтвердження даної вимоги).