Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Косарка JANSEN AGF-180 (або еквівалент)

ОБҐРУНТУВАННЯ

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів на виконання вимог пп.1 п.4 постанови КМУ №710 від 11.10.2016р «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Оприлюднення обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель на власному веб-сайті протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення оголошення на проведення конкурентної процедури закупівель.

Підстава для здійснення закупівлі: Рішення селищної ради від 16 вересня 2022 року №1513 «Про внесення змін до рішення Смизької селищної ради № 1492від 04 серпня2022 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Смизької селищної ради та здійснення  внесків до їх статутного капіталу  на 2022 рік

Замовник: КП Комунальник

ЄДРПОУ: 30981504

Вид процедури: відкриті торги з особливостями

Ідентифікатор закупівлі:     UA-2023-10-31-003539-а

Предмет закупівлі: Косаркa (JANSEN AGF-180)або еквівалент) Код ДК 021:2015

16310000-1 косарки

Кількість: 1

Розмір бюджетного призначення/Очікувана вартість предмета закупівлі: 163000 з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі передбачена кошторисом підприємства та річним планом закупівель. Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін.

Мета проведення закупівлі: здійснюється на виконання Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Смизької селищної ради та здійснення  внесків до їх статутного капіталу  на 2022рік

Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31 грудня 2022 року.

Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: 35680, Україна, Рівненська область, Дубенський район, смт.Смига, вул.Заводська, 1

Технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі

Косарка  JANSEN AGF-180 (або еквівалент)

Технічні характеристики:

1. Товар, що пропонується Учасником по своїм якісним, технічним характеристикам та комплексності повинен відповідати технічним умовам та стандартам. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі передбачають необхідність застосування заходів із захисту довкілля.

Загальні вимоги

- Якісні характеристики Товару за предметом закупівлі повинні відповідати діючим в Україні державним стандартам і підтверджуватися наявністю сертифікату якості або декларації відповідності товару.

- Косарка-подрібнювач повинна бути нова, у заводському виконанні, в повній комплектації згідно технічного завдання замовника;

- Якщо товар, який пропонується учасником, не відповідає технічним вимогам замовника, пропозиція такого учасника має бути відхилена.

- Товар має бути запакованим таким чином, щоб упаковка (тара) забезпечувала його схоронність за звичайних умов зберігання та транспортування.

- Одночасно з передачею товару Постачальник зобов’язаний надати Покупцю видаткову накладну, документи, що засвідчують якість товару.

- Постачальник повинен забезпечити можливість передпродажного огляду товару представниками Замовника, та у разі виявлення дефектів, провести у строк до 5 робочих днів заміну/реставрацію.

- Постачальник гарантує якість та надійність товару, що постачається, протягом терміну, який передбачено технічними умовами та стандартами на даний товар.

- У разі поставки неякісного товару, Постачальник повинен розглянути звернення Замовника і у строк до 2 (двох) календарних днів з дати отримання звернення, усунути дефекти та/або провести заміну неякісного товару на якісний за свій рахунок, відповідно до чинного законодавства України (надати Гарантійний лист).

- Гарантійний термін експлуатації предмета закупівлі повинен бути не менше 12 місяців (надати Гарантійний лист).

Технічні характеристики

Вимоги замовника

Пропозиція Учасника

Модель косарки

AGF-180

Ширина робоча

м.

Кількість молотків (загартованих)

шт.

Вага молотка, не менше

кг

1,2

Діаметр допустимих гілок м'яких

Діаметр допустимих гілок твердих

мм

Діаметр робочого вала, не менше

Товщина робоча вала

Максимальний кут різання верх

°

Максимальний кут різання вниз

°

Обороти ВОМ

об/хв

Кількість ременів на шківі, не менше

шт

Вага

кг

Необхідна потужність

л. с.

від 89

Карданний вал

в комплекті

Під час поставки предмета закупівлі Учасник повинен надати всі супроводжуючі документи.

До ціни предмета закупівлі входять витрати на транспортування до місця поставки засобу за адресою Замовника: Рівненська обл., Дубенський р-н, смт.Смига, вул.Заводська, 1