25 Червня, 2024 р., 15:35
Батьки відповідають за безпеку дітей, але не можуть бути поруч з ними абсолютно весь час. У закладі освіти це завдання лягає на плечі вчителів. Але хто несе відповідальність за безпеку дитини на дорогах? Кожна дитина повинна знати правила дорожнього руху і безпеки.
25 Червня, 2024 р., 15:34
Ніхто, ніде й за жодних обставин не повинен терпіти знущання над собою.
25 Червня, 2024 р., 15:33
Булінг (від англійського bullying) – тривале цькування, залякування, агресивне переслідування одного з членів колективу з боку інших представників колективу. Така поведінка має на меті самоствердитися за рахунок когось, підпорядкувати особистість своїм інтересам або заслужити собі загальний авторитет.
04 Червня, 2024 р., 08:48
З 2021 року рішенням Верховної Ради України 4 червня запроваджено державний пам’ятний день – День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
31 Травня, 2024 р., 11:48
Смизька територіальна громада для роботи патронатними вихователями шукає сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.
31 Травня, 2024 р., 11:47
Патронат над дитиною вперше в Україні було запроваджено МБО «Партнерство «Кожній дитині» при підтримці Всесвітнього дитячого фонду (Швеція) спільно з громадами міст Бровари (з 2009 р.), Біла Церква (з 2011 р.) Київської обл., міста Києва (з 2012 р.) та м. Умані (з 2015 р.) Черкаської областей.
31 Травня, 2024 р., 11:46
Завтра – 1 червня Міжнародний день захисту дітей — свято, покликане привернути увагу до проблем дотримання прав дітей — зокрема їхнього права на життя і свободу думки, можливості здобувати освіту. Цей важливий день вкотре нагадує, про те, що потрібно робити все можливе задля забезпечення гідних умов життя, освіти й відпочинку для дітей, а також задля їхньої безпеки, надійного захисту дітей від насилля та експлуатації. Тож сьогодні розповімо кілька цікавих фактів про це особливе свято!
09 Квітня, 2024 р., 09:40
Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. З сім’ї починається життя кожного з нас, саме сім’я є першою сходинкою соціалізації людини, джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, найважливішим середовищем зберігання та передачі з покоління до покоління культурних цінностей, національних традицій. Для дитини сім’я є основною моральною і матеріальною підтримкою, вона не тільки перше гніздо, а й школа життя, звідси дитина виходить у широкий світ.
05 Березня, 2024 р., 13:51
Відповідно до постанови № 268 від 05 квітня 2017 року «Про затвердження Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» статус надається дитині, яка постраждала від воєнних дій і збройних конфліктів, за місцем реєстрації дитини, як внутрішньо переміщеної особи.