26 Липня, 2024 р., 15:47
Про оголошення та проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу інфраструктури, архітектури, житлово-комунального господарства, енергозбереження та земельних відносин Смизької селищної ради
25 Липня, 2024 р., 14:18
26 липня очікується впродовж доби гроза, вдень місцями шквали 15-20м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
24 Липня, 2024 р., 10:44
Відповідно до інформації, отриманої від Дубенського районного відділу ДУ «Рівненський ОЦКПХ МОЗ», результати проб води, відібрані 17.07.2024р із ставка № 2 с.Шепетин ФОП Петрук А.В. на санітарно-хімічні, мікробіологічні та паразитологічні показники, не відповідають вимогам «Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення» затверджених Наказом МОЗ України № 721 від 02.05.2022 р. по мікробіологічних та паразитологічних показниках ( індекс ЛКП становить 6200 КУО/дм3 при нормі не більше 5000 КУО/ дм3, також виявлено Asc. Lumbricoides 0-3 в полі зору, що не повинно бути).
22 Липня, 2024 р., 16:39
  О 9:00 розпочнеться Богослужіння, яке очолить предстоятель ПЦУ Блаженніший митрополит Епіфаній та відбудеться закладання і освячення наріжного каменя під Всеукраїнський меморіал пам’яті.
18 Липня, 2024 р., 09:41
Відповідно до директив Головнокомандувача Збройних Сил України та командувача Сил підтримки Збройних Сил України щодо підготовки особового складу військових частин, в період з 18 липня 2024 року по 31 серпня  2024 року на території полігону «Бущанський» будуть проводитись навчання (заняття) з використанням стрілецької зброї та вибухових речовин.
17 Липня, 2024 р., 09:57
Впродовж дня 17 липня у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Вінницькій, Черкаській та Одеській областях грози, місцями град (дiаметр 6 - 19 мм), шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
08 Липня, 2024 р., 12:33
В зв’язку з поширенням на територію України тропічного повітря з північних районів Африки, наступного тижня очікується жарка погода, впродовж 11-15 липня у більш ості областей сильна спека: максимальна температура вдень становитиме 35-38°; у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях місцями надзвичайна спека 40-41°, що близько до абсолютних максимумів температури зафіксованих в Україні за всю історію спостережень. Погодні умови можуть негативно впливати на самопочуття людей, призвести до ускладнення роботи комунальних служб, енергетичних підприємств, погіршення умов життєзабезпечення населення. Директор               Микола КУЛЬБІДА
05 Липня, 2024 р., 13:49
Подія спрямована на підтримку й соціалізацію ветеранів, тож усі наші тематичні локації саме про це.
05 Липня, 2024 р., 13:23
В зв’язку з поширенням на територію України тропічного повітря з північних районів Африки, наступного тижня очікується жарка погода, впродовж 11-15 липня у більшості областей сильна спека: максимальна температура вдень становитиме 35-38°; у південних, східних, Полтавській, Дніпропетровській та Кіровоградській областях місцями надзвичайна спека 40-41°, що близько до абсолютних максимумів температури зафіксованих в Україні за всю історію спостережень. Погодні умови можуть негативно впливати на самопочуття людей, призвести до ускладнення роботи комунальних служб, енергетичних підприємств, погіршення умов життєзабезпечення населення. Директор            Микола КУЛЬБІДА