Можливості для молоді

23 Лютого, 2022 р., 16:41
Молодіжна рада організовує тренінг з медіаграмотності, щоб пояснити як працюють соціальні мережі та як їх можна використовувати, щоб цікаво розповідати про життя громади.
22 Лютого, 2022 р., 07:57
Громадська спілка «Всесвітній фонд природи України» (далі – WWF-Україна) оголосила конкурс малих грантів для громадських об’єднань, які проводять свою діяльність у Рівненській, Львівській та Одеській областях.
27 Січня, 2022 р., 13:00
Навички проектного менеджменту, друзі та однодумці з усієі? Украі?ни, розвиток власного міста чи села, саморозвиток, нові знання, емоції та мрії — все це чекає на тебе у школі «Агенти змін». Бо на зміни не потрібно чекати – їх потрібно робити самим!
20 Січня, 2022 р., 07:49
Дуже часто ми чуємо про стереотипні уявлення щодо волонтерства серед молоді та їх батьків: нудна і безоплатна праця, допомога бійцям на сході України, організація толок і т.д. Проте волонтерська діяльність не вичерпується виключно фізичною роботою або допомогою іншим людям, адже волонтери ти можна і в громадських організаціях, молодіжних центрах, благодійних фондах та соціальних підприємствах. Таким чином молоді люди можуть спробувати себе в новій сфері та здобути корисні навички для власного особистісного і професійного розвитку.
11 Січня, 2022 р., 16:13
Мінмолодьспорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році
02 Вересня, 2020 р., 14:05
Громадські організації «Мультикультурна Україна» та «Інтонація ЗМІН» презентували пілотний україно-німецький проєкт «DUAL.DE», який народився завдяки молодіжному обміну в рамках програми «Meet.up: німецько-українські зустрічі» ще у 2019 році. Довгий час тривали перемовини та пошук роботодавців, які підтримали б дану ініціативу, адже поки-що проєкт реалізується повністю на громадських засадах.