13 Квітня, 2021 р., 15:58
Термін прийому документів до громадської ради - продовжено!
12 Квітня, 2021 р., 14:08
14 квітня 2021 року фахівцем Дубенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області буде проведений виїзний прийом громадян на території Смизької об’єднаної територіальної громади . Громадяни можуть звертатися для роз’яснення особливостей пенсійного забезпечення, порядку призначення пенсій та проведення перерахунку пенсій, зарахування страхового стажу, умови набуття страхового стажу в добровільному порядку, перелік документів для оформлення пенсії за віком, продовження виплати пенсії по інвалідності. Також будуть роз'яснені особливості впровадження нового сервісу призначення пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України. Прийом здійснюватиметься за адресою вул. Б. Хмельницького, 37 (приміщення селищної ради).
09 Квітня, 2021 р., 14:27
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.
30 Березня, 2021 р., 12:28
Сплата єдиного соціального внеску (ЄСВ) фізичною особою-підприємцем, яка не вела підприємницької діяльності
30 Березня, 2021 р., 12:25
29 Березня, 2021 р., 14:51
   В Україні триває вакцинація від коронавірусу, тому на базі Смизької амбулаторії ЗПСМ проводиться попередній запис  на  вакцинацію задекларованих пацієнтів КНП «Смизький ЦПМСД»  від COVID -19.
09 Березня, 2021 р., 16:48
Шановні жителі багатоквартирних будинків смт Смига!