Виконавчий комітет Смизької селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 23.06.2018 09:32

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно розпорядження селищного голови від 22.06.2018 року №79 у Смизькій селищній раді оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора державного комунального підприємства «Комунальник».

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати за тел. (03656) 56-5-70.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 22 липня 2018 року за адресою: смт. Смига, вул. Б. Хмельницького, 37.

ОСНОВНІ  ВИМОГИ

до кандидатів на заміщення вакантної посади директора державного комунального підприємства «Комунальник»

1. Громадянство України.

2. Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» або «магістр» відповідного професійного спрямування у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності.

3. Стаж роботи у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності – не менше 2-х років.

4. Вільне володіння державною мовою.

5. Відсутність судимості.

6. Системні знання в області чинного законодавства, зокрема: Конституції України, чинного законодавства у сфері архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та господарської діяльності; знання основ діловодства та навички ділового спілкування.

7. Володіння навиками роботи на персональному комп’ютері, знання відповідних комп’ютерних програм.

Перелік документів, що подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду);

6. Копія військового  квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копії документів про освіту;

8. Копія трудової книжки;

9. Дві фотокартки розміром 3 х 4 см.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

розпорядження