Розпорядження

від  21 січня  2019 року

№   14

Про перенесення робочих днів у 2019 році

Відповідно до статті 67 КЗпП України, розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.01.20197-р „Про перенесення робочих днів у 2019 році”, з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2019 році 1 травня та у 2020 році 1 січня – Нового року:

1. Перенести у порядку і на умовах, визначених законодавством, у 2019 році для працівників апарату, відділів та установ Смизької селищної ради, яким установлено пятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

вівторка 30 квітня – на суботу 11 травня

понеділка 30 грудня – на суботу 21 грудня

вівторка 31 грудня – на суботу 28 грудня.

2. Спеціалісту (юристу) відділу правового та організаційно-кадрового забезпечення Шпак А.А.:

- довести дане розпорядження до відома начальників відділів та керівників установ Смизької селищної ради;

- врахувати перенесення робочих днів при наданні відпусток працівникам у 2019 році.

3. В.о. головного бухгалтера Капінос Н.З. провести відповідні нарахування та виплати.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження лишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                    В.Р. Мазурок

Керуючий справами

виконавчого комітету                                               М.Т. Шандрук