Про внесення змін до рішення №1125 від 21 лютого 2019 року "Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю Смизької селищної ради на 2019-2021 роки"

Дата: 03.05.2019 16:00

СМИЗЬКА СЕЛИЩНА   РАДА

ДУБЕНСЬКОГО  РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Восьме скликання)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Від «»  __________ 2019 року                                                                                       №

Про внесення  змін до рішення №1125

від 21 лютого 2019 року «Про затвердження

Програми роботи з обдарованою молоддю

Смизької селищної ради на 2019 - 2021 роки»

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», задля підвищенні якості освіти і вихованні громадянина в дусі патріотизму та демократичних цінностей, інноваційному розвитку галузі, створенні оптимальних умов для надання системної підтримки обдарованій молоді, забезпечення рівного доступу до здобуття якісної освіти, соціальному захисті здібних та обдарованих учнів,за погодженням з постійною  комісією, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення №1125 від 21 лютого 2019 року «Про затвердження Програми роботи з обдарованою молоддю Смизької селищної ради на 2019-2021 роки»  та затвердити Програму роботи з обдарованою молоддю Смизько селищної ради на 2019-2021 роки в новій редакції згідно Додатку №1.
  2. Смизькій селищній раді при внесенні змін до бюджету на 2019 рік передбачити

додатково кошти в сумі 35 000 грн на реалізацію Програми.

3. Програма поширюється на учнів, які зайняли призові місця з 1 січня 2019 року.

4.  Щорічно у вересні, перед виділенням коштів, заслуховувати звіт Загоруйко В.В. про кількісті та якісні показники виконання роботи з обдарованою молоддю Смизької селищної ради на 2019 - 2021 роки.

5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, соціального захисту, молодіжної політики (Загоруйко В.В.).

Секретар селищної ради                                                                                   В.Р. Мазурок