Розпорядження

С Е Л И Щ Н О Г О   Г О Л О В И

Від  30 травня  2019  р.

№130

Про скликання позачергової сорок четвертої  сесії Смизької селищної ради восьмого скликання

Керуючись п.20., ч.4., статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати позачергову  сорок четверту сесію  Смизької селищної ради восьмого скликання  05 червня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні будинку культури  з наступним порядком денним:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1. Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг  Смизької селищної ради та  затвердження Положення про нього та його структури.

2. Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Смизької селищної ради.

3. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в Смизькій селищній  раді  на 2019-2022 роки.

4. Про затвердження графіку роботи відділу «Центр надання   адміністративних послуг» та віддалених робочих місць Смизької  селищної ради.

5. Про затвердження стратегічного плану розвитку охорони здоров’я Смизької селищної ради до 2024 року.

6.  Про затвердження фінансового плану КНП «Смизький  ЦПМСД» на 2019 рік.

7. Про надання дозволу на реалізацію майна селищної комунальної власності.

8. Про надання дозволу на зміну цільового призначення земельної ділянки в  с.Мартинівка

9.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг (с. Мартинівка).

10.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік.

11.Про затвердження Положення про встановлення туристичного збору на території Смизької селищної ради.

12.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику Олександру Володимировичу (смт Смига).

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Олійнику Володимиру Григоровичу (смт Смига).

14.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Жук Миколі Івановичу (смт Смига).

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пелешок Любов Адамівні (смт Смига). (Ж/Б)

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Пелешок Любов Адамівні (смт Смига). (С/Г)

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Остапчуку Миколі Степановичу. (ПАЙ)

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Остапчуку Миколі Степановичу. (ПАЙ)

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кабулі Ользі Іванівні. (ПАЙ)

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Разкевич Світлані Василівні. (ПАЙ)

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Целюх Наталії Олексіївні. (ПАЙ)

22.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Зінчуку Володимиру Романовичу. (ПАЙ)

23.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гнатюк Галині Тарасівні. (ПАЙ)

24.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Буйновській Любов Володимирівні. (ПАЙ)

25.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бухальській Марії Савівні. (ПАЙ)

26.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бойчук Ользі Анатоліївні. (ПАЙ)

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пивоварчук Марії Сергіївні. (ПАЙ)

28.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гудзікевич Марії Онуфріївні. (ПАЙ)

29.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Дацюк Людмилі Василівні. (ПАЙ)

30.Про внесення змін в рішення сесії Смизької селищної ради № 609 від  23.01.2018р. «Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, що підлягають продажу права власності на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (поблизу спортивного комплексу «Меблевик»)» (смт Смига).

Секретар селищної ради                                                      В.Мазурок