Розпорядження

С Е Л И Щ Н О Г О   Г О Л О В И

Від  23  червня  2019  року

№166

Про скликання позачергової сорок сьомої сесії Смизької селищної ради восьмого скликання

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову  сорок сьому  сесію Смизької селищної ради восьмого скликання  25 липня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні будинку культури  з наступним порядком денним:

1.  Про скасування рішення селищної ради № 1132 від 21.02.2019 "Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2018р. №1095 "Про структуру, штатний розпис виконавчого апарату селищної ради" в частині скорочення посади заступника селищного голови.

2. Про внесення змін до рішення селищної ради №1453  від 05.07.2019 "Про внесення змін до рішення селищної ради № 1440 від 27.06.2019 "Про внесення змін до рішення селищної ради №1132 від 21.02.2019 "Про внесення змін до рішення селищної ради №1095 від 21.12.2018 "Про структуру, штатний розпис виконавчого апарату селищної ради".

3. Про приведення у відповідність розпоряджень селищного голови щодо звільнення та поновлення Приходович А.А. на посаді заступника селищного голови.

Секретар селищної ради                                                                         В.Р. Мазурок

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)