Poзпорядження Про оголошення про проведення конкурсу громадських проектів Смизької ОТГ

Дата: 30.09.2019 15:54

СМИЗЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

ДУБЕНСЬКОГО  РАЙОНУ  РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

(Восьме скликання)

Селищного голови

Від 30 вересня 2019 р.                                                                                        №219

Про оголошення

про проведення конкурсу

громадських проектів

Смизької ОТГ

Відповідно до рішення Смизької селищної ради від 26.09.2019р. № 1579 «Про затвердження положення про конкурс громадських проектів Смизької ОТГ», керуючись Бюджетним кодексом України, ст. 3, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Оголосити проведення Конкурс громадських проектів Смизької ОТГ.

2. Визначити термін прийому Проектів на Конкурс громадських проектів Смизької ОТГ до 1 грудня 2019 року.

3. Визначити адресу прийому Проектів на Конкурс громадських проектів Смизької ОТГ  - смт. Смига, вул. Заводська,1 (2 поверх, кабінет бухгалтерії)

4. Призначити відповідальним  за організацію Конкурсу громадських проектів – головного спеціаліста відділу фінансового обліку та звітності підрозділу планово- економічного розвитку Терешка О.Ю.

5. Розмістити оголошення на офіційному веб-сайті Смизької селищної ради.

6. Виготовити і розповсюдити інформаційну продукцію про проведення конкурсу громадських проектів Смизької ОТГ.

7. Провести тематичні навчальні семінари, тренінги для авторів Проектів щодо підготовки Проектів, в тому числі за участю громадських організацій.

8. Підрозділу планово- економічного розвитку відділу фінансового обліку та звітності провести:

– – перевірку повноти і правильності заповнення форми Проекту щодо відповідності істотним вимогам, згідно даного Положення про конкурс громадських проектів;

– – аналіз Проектів на предмет дотримання істотних вимог зазначених у п. 5.6 цього Положення конкурс громадських проектів;

– достовірності проведених розрахунків вартості Проекту.

За результатами дослідження підготувати висновки.

9. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою

Секретар селищної ради                                                 Мазурок В.Р.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)