Дата: 17.10.2019 16:17

Вельмишановні жителі Смизької об’єднаної територіальної громади!

Ми розпочинаємо розроблення «Стратегії розвитку Смизької об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки».

Це складний і вагомий інструмент впливу на майбутнє нашої територіальної громади, завдяки якому, при наявних умовах та ресурсах, спільними зусиллями виконавчого апарату селищної ради, депутатського корпусу та громадськості ми будемо вишукувати нові можливості для розвитку громади, узгоджуватимемо пріоритети і цілі на найближчі 7 років та шукатимемо консенсус щодо визначення кроків, які мають стати першочерговими.

Успіх громади залежить від кожного з нас. Тому просимо Вас проявити активність та надати свої пропозиції щодо ключових проблем та пріоритетів розвитку нашої громади!

З повагою, В. Мазурок

Ознайомитись із Розпорядженням №230 від 10.10.2019 р. «Про розроблення «Стратегії розвитку Смизької об’єднаної територіальної громади на 2020-2027 роки» можна http://smyzka.gromada.org.ua/strategiya-rozvitku-smizkoi-otg-13-31-35-17-10-2019/

Пропозиції до проекту Стратегії  надсилати на електронну пошту  smyga-sr@ukr.net    (в темі листа писати – (Пропозиції Стратегія розвитку)

Форма для надсилання пропозиції - https://rada.info/upload/users_files/04385391/1d4bba1c5daaa8f8864d432a6ab08ede.docx