Оголошення про конкурс вакантної посади

Дата: 06.11.2019 14:03

Виконавчий комітет Смизької селищної ради

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

ВАКАНТНА    ПОСАДА:

ВИМОГИ

до кандидата на заміщення вакантної посади

Державний реєстратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» Смизької селищної ради

• Повна вища юридична освіта за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
  • Стаж  державної служби та служби в органах місцевого самоврядування не менше 1 року на посаді провідного спеціаліста або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи, що  подаються на конкурс:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, а також копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) сертифікати про підтвердження професійної компетентності у відповідній сфері державної реєстрації;

7) згоду на обробку персональних даних;

8попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

9) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Документи приймаються до 06 грудня 2019 року в приміщенні Смизької селищної ради вул. Б. Хмельницького, 37. Додаткова інформація надається за тел. 56-1-70.