“Не будь байдужим! Приєднуйся! Дій!”

Дата: 13.04.2020 10:09

З 1 по 30 квітня 2020 року Рівненською обласною організацією товариства Червоного Хреста України буде проводиться Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста, під гаслом “Не будь байдужим! Приєднуйся! Дій!”.

Його мета - привернення суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення. В умовах запобігання поширенню на території Рівненської області коронавірусу COVID-19, максимальне поширення інформації про зазначену акцію є особливо важливим, адже осередки Червоного Хреста мають змогу оперативно організовувати так звані “соціальні банки” й надавати фактичну допомогу тим, хто її зараз потребує найбільше, в тому числі особам, які не відносяться до сфери обслуговування територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг об’єднаних територіальних громад.

Представники Червоного Хреста просять підтримати ініціативу установи, підприємства, організації (в тому числі громадські), представників бізнесу, волонтерів стосовно існуючої проблеми у поповненні запасів в складах для надзвичайних ситуацій, а саме:

- засобів особистої гігієни;

- засобів дезінфекції;

- продуктів харчування,

а також фінансової підтримки для виконання гуманітарних програм.

Кошти можна надсилати на рахунок:

Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста

р/р UA 103003460000026002022632001

МФО 300346 ПАТ Альфа-банк

ЄДРПОУ 02940316

З обовязковою поміткою: благодійна допомога на виконання гуманітарних програм.