ВРАЗЛИВІ КАТЕГОРІЇ СМИЗЬКОЇ ОТГ ОТРИМАЛИ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ ВІД "АТБ-МАРКЕТ"

Дата: 16.04.2020 09:30

Смизька громада отримала 480 продуктових наборів, які були розподілені між пенсіонерами старшими за 80 років, одинокими людьми, людьми з інвалідністю та малозабезпеченими.

Таку ініціативу запровадила Національна мережа продуктових магазинів «АТБ-Маркет» спільно з Міністерство соціальної політики України з метою забезпечення соціального захисту населення у зв'язку з коронавірусною інфекцією COVID-19.

У продуктовому наборі продукти і товари першої необхідності: крупи (рис, пшенична каша), макарони, цукор, сіль, рослинне масло, печиво, чай, туалетний папір та пам’ятку про коронавірус.