КОРОНАВІРУС НАСТУПАЄ!

Дата: 16.04.2020 11:50

Смизька селищна рада звертається до жителів громади з проханням дотримуватись умов карантину, у громадських місцях одягати пов'язки та тримати дистанцію між людьми щонайменше 2 метри.

Ситуація з пандемією складна, вірус поступово поширюється по всій території країни. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 16 квітня в Україні 4161 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 116 летальних, 186 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 397 нових випадків.

Станом на ранок 16 квітня на Рівненщині загальна кількість хворих на коронавірус становить 204 випадки, з них 13 нових випадків на COVID-19 зафіксовано за останню добу.

Закликаємо бути обережними, без потреби не виходити з дому, особливо це стосується людей віком більше 60 років, адже вони знаходяться в групі ризику. Не наражайте ні себе, ні своїх близьких на небезпеку!Фото без опису