ВІТАННЯ ДОБРОВІЛЬНІЙ ПОЖЕЖНІЙ КОМАНДІ

Дата: 17.04.2020 11:52

Також нагадаємо, що минулого року в рамках проекту Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах була утворена добровільна пожежна команда з 12 жителів Смизької громади.

Добровольці пройшли спеціалізовану програму для членів ДПК по підготовці та навчанні майбутніх українських добровольців-вогнеборців.
В кінці березня цього року наша добровільна пожежна команда пройшла перше бойове хрещення під час гасіння лісової пожежі біля села Голуби.

Сьогодні і ваше свято, вітаємо вас з Днем пожежної охорони та бажаємо у співпраці з Пожежна частина смизької отг бути корисними для своєї громади! Сподіваємося отримані знання та досвід стануть в пригоді і цього року з пожежною безпекою в нашій громаді буде все гаразд.