ТРОШКИ СПОГАДІВ ПРО СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ МИНУЛИХ РОКІВ

Дата: 21.04.2020 14:32

Великдень завжди лишається святом пермоги - добра над злом, життя над смертю, правди над брехнею. І всі християни з великою радістю і любов'ю відзначають це свято. Від початку о'бєднання Смизької громади щороку на третій день Великодня відбувався фестиваль "Великодні дзвони", в рамках якого заклади освіти, культури нашої громади організовували пасхальну виставку "Великодній кошик". Нажаль, цього року карантин вносить свої корективи і в культурне життя нашої громади. Проте це не заважає пропагувати українську культуру, традиції та звичаї для дітей в своїй сім'ї та дистанційно через соціальні мережі.

Завклуб с. Студянка Воловнік Любов: "Щорічно на 3 день Великодніх свят працівники культури демонструють свої Пасхальні виставки. Ну, щоб дана традиція не була перервана, цьогорічну виставку робила разом з внуками у дома навчаючи їх".