ЗВІТ СМИЗЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ ЗА І КВАРТАЛ 2020

Дата: 24.04.2020 09:05

Розставляємо акценти роботи за І квартал 2020 року.

Попри те, що бібліотеки уже місяць працюють дистанційно, ми можемо підвести підсумок роботи за І квартал 2020 року, котрий був насичений цікавими подіями та спілкуванням з нашими читачами. Пропонуємо ознайомитися з невеличким звітом про роботу бібліотек-філій Смизької центральної бібліотеки у січні-березні 2020 року.

Статистичні показники:

Читачів – 1965;

Відвідування – 4685;

Книговидача – 11944;

Читаність – 6, 0.

Бібліотеки-філії Смизької центральної бібліотеки відзначили державні свята та пам’ятні дати:

- День Соборності України (історико-документальні виставки та інтелектуально-розважальна гра-вікторина « Чи знаєш ти свою Україну?»);

- День пам’яті Героїв Небесної Сотні ( презентація папки про Сергія Кочетова);

- Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту ( Інформаційний огляд «Їм - неоплаканим та невідспіваним»;

- День пам’яті Героїв Крут (виставка «Герої Крут у пам’яті людській»).

Відзначили День рідної мови, день народження Ліни Костенко, Володимира Нестайка, Лесі Українки та Шевченківські дні:

- презентація книг В. Нестайка «Калейдоскоп пригод»;

- перегляд документального фільму «Леся Українка»;

- виставка-персоналія «Славетна дочка України»;

- відео-флешмоб до Дня рідної мови;

- книжкова панорама « Рідна мова – то доля народу»;

- тематичні виставки «Тарасове слово звучатиме вічно» та «З літопису Кобзаревої долі»;

- відео « Чого мені тяжко, чого мені нудно»;

- відео-флешмоб #мояЛіна.

Відбулися такі благодійні та творчі акції:

- благодійна акція до Міжнародного дня дарування книг;

- акція до Міжнародного дня обіймів « Кутайтесь в обійми;

- акція «Щастя у дрібницях;

- акція до Всесвітнього дня читання вголос.

Для учнів 1 класів проводилися посвяти у читачі та промоція читання « BOOK – пазл». З метою популяризації читання серед учнів 6 та 7 класів було проведено І та ІІ етап конкурсу «Книгоманія – 2020».

У бібліотеках відбувалися творчі заняття «Весняні промінчики для матусь» та конкурс малюнків «Весна очима дітей». Оформлено стенд «Закладки, що забували у прочитаних книгах».

Для вчителів проводилися огляди навчальних посібників НУШ. Відбулося знайомство з бібліотекою для вихованців Смизького ДНЗ «Дошкільнят радо зустрічаєм».

Бібліотекарі взяли участь у розробці «Стратегії розвитку Смизької ОТГ на 2020-2027 роки» та подали ідеї шести проектів до стратегії:

«Клуби за інтересами в бібліотеках»

« Поповнення книжкових фондів»

«Зонування бібліотечного простору»

« Музейна експозиція «Історія бібліотеки с.Студянка»

«Лабораторія професійної майстерності»

« Літературний хаб».

Смизька центральна бібліотека подала заявку на участь конкурсі « Бібліотека+ громада: разом до успіху», чекаємо результатів.

Усі дописи про нашу діяльність шукайте у групі Смизька центральна бібліотека в мережі Фейсбук та переходьте на нову сторінку в інстаграм https://www.instagram.com/p/B_Nre96J1lu/…

Ми прагнемо розвиватися та створювати сучасну бібліотеку разом з Вами. З нетерпінням чекаємо закінчення карантину і зустрічі з нашими читачами!

Будьте здорові!