ПРИКЛАД ГАРНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГРОМАДИ, ВЛАДИ ТА ПІДПРИЄМЦІВ

Дата: 28.04.2020 08:43

Яскраві приклади розвитку громадянського суспільства доводять, що успіх громади залежить від ефективної взаємодії влади, громадян та місцевого бізнесу. В рамках цього трикутника співпраці хочемо розповісти про один з прикладів такої взаємодії. Підприємець Дмитрук П. Ф. з с. Шепетин написав заяву на виділення земельної ділянки близько 0, 25 га для ведення особистого селянського господарства, а депутати в свою чергу проголосували за такий проект рішення. Підприємець хоче розвивати ідею соціально відповідального підприємництва, і отримавши земельну ділянку, пропонує при цьому свій внесок як об’єкта господарювання у розвиток рідного села. У рамках такої ініціативи Дмитрук П. Ф. зобов’язався облаштувати місце під автомобільну стоянку біля кладовища с. Шепетин (вирубка чагарників, викорчування коріння, проведення планування рельєфу). Також даний підприємець виділить кошти на придбання декоративних бетонних плит для облаштування огорожі фасаду кладовища (за прикладом огорожі кладовища смт Смига). Додатково надасть кошти на придбання металевої брами та фіртки на кладовище та зелених насаджень для облагородження території кладовища.

А роботи по встановленню огорожі, воріт, висадженню зелених насаджень громада села Шепетин зобов’язалась виконати власними силами. Також Підприємець Дмитрук П. частково виконав роботи по очищенню лісосмуги понад автотрасою Дубно – Кременець, в т. ч. навпроти кладовища, протяжністю більше 200 м. В рамках цієї ініціативи вартість наданих підприємцем матеріалів та виконаних робіт складе більше 100 тис. грн.

Таким чином громада підтримує розвиток бізнесу, а бізнес в свою чергу сприяє розвитку громади.