ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ "пОЖЕЖНИК - МІЙ СУПЕРГЕРОЙ!"

Дата: 04.05.2020 14:27

4 травня у світі відзначають Міжнародний день пожежників. Дуже символічно, що саме сьогодні ми підбиваємо підсумки конкурсу малюнків Конкурс "Пожежник - мій супергерой!" серед дітей Смизької ОТГ, який ми оголошували з нагоди Дня пожежної охорони. Конкурс тривав від 17 квітня до 1 травня 2020 р. Потім був окремий пост в якому всі відвідувачі сторінки #Смизька_громада могли протягом трьох днів проголосувати своїм "лайком" за малюнок, який їм найбільше сподобався.
Сьогодні після 12:00 голосування припинено, зроблені скріншоти, підрахована кількість лайків та визначено переможців. І так, в конкурсі взяли участь одинадцять дітей нашої громади. Вже незабаром всі діти отримають подарунки (рюкзачки, сувеніри), а на переможців, які зайняли І, ІІ та ІІІ місця чекатимуть ще й солодкі гостинці!
Прізвище та ім’я учасника конкурсу Кількість вподобань
1. Клімова Іванна – 65.
2. Камінська Уляна – 48 (перший малюнок) та 46 (другий малюнок).
3. Хлібович Віка – 38.
Міщук Давид – 38.
Кононюк Іван – 38.

Фаєвич Божена – 35.
Хлібович Дарина – 34.
Гнатюки Володимир та Поліна – 32.
Руднік Софія – 29.
Пасічник Ірина – 26.
Кондрацька Дарина – 25.

Діти, ви надзвичайно талановиті та творчі! Дякуємо вам за участь та бажаємо міцного здоров'я!