ВИВЧАЄТЬСЯ СТАН ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата: 15.05.2020 16:34

Сьогодні керівництво Смизької громади з робочим візитом відвідало заклади освіти, а саме: Тур'янську гімназію, Березьку гімназію, Березький заклад дошкільної освіти та Студянський ліцей. Мета поїздки - вивчення стану фінансово-господарської діяльності закладів. Окрім, секретаря ради, Польової Н. Б. та заступника селищного голови Федорова О. М., моніторинг діяльності закладів здійснювали головний бухгалтер селищної ради Подніжна Н. Ю. та в. о. начальника відділу освіти Кухарук О.М. З керівниками вище перерахованих шкіл та садочка розмовляли також і про нагальні потреби цих закладів. Також відбулася зустріч з в. о. старости Берегівської сільської ради, Полюлюк С. О., де обговорювали проблемні питання старостинського округу та можливі шляхи їх вирішення.