МОЛОДІЖНА ГРОМАДА - ТАМ, ДЕ МОЛОДЬ РОЗВИВАЮТЬ З МОЛОДДЮ

Дата: 20.05.2020 19:49

Про молодь багато говорять, молоддю маніпулюють, нею прикриваються, щоб виграти вибори, але насправді дуже рідно молодь у громадах чують і бачать як свою цільову аудиторію.

Про це ми знаємо не з книжок, а з власного досвіду. А в нас хоч і досвіду вистачає, але меж для досконалості не існує.

Нам досі не вдалося зробити все задумане, але ми не опускаємо руки. Про свої трабли і факапи будемо розповідати на @Вебінар "МОЛОДІЖНА РОБОТА У ФОРМАТІ ОНЛАЙН".

А ще поділимося цікавим досвідом міжнародної співпраці та чому можуть навчити молоді українці німецькі громади. Цікаво? Тоді чекаємо вас 21.05.2020 об 11.00 на зустрічі. Реєструйтеся та запрошуйте колег до розмови!
Реєстрація на вебінар за лінком:

Вебінар відбудеться в рамках реалізації проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що впроваджує Асоціація міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREXв Україні) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС