ПІДТВЕРДЖЕНО ТРЕТІЙ ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19 В СМИЗЬКІЙ ГРОМАДІ - ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ПРОДОВЖИТИ КАРАНТИН

Дата: 22.05.2020 17:46

У селі Шепетин лабораторно підтверджено один випадок захворювання на COVID-19. Це вже третій випадок на території Смизької ОТГ. У зв’язку з цим,  на території Смизької громади ПРОДОВЖЕНО КАРАНТИННІ ЗАХОДИ щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.  Вкотре просимо жителів громади не нехтувати правилами карантину, користуватися засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, дезинфікуючі засоби) та дотримуватися соціальної дистанції в громадських місцях (не менше 1,5 м). Пом’якшення карантину не означає його скасування! Також повідомляємо, що стихійна торгівля заборонена, а на всіх підприємців, які будуть намагатися здійснювати торгівлю в смт Смига по середах, як це було звично раніше, будуть скадені протоколи про адміністративні порушення правоохоронцями громади. Закликаємо всіх громадян бути свідомими, не відвідувати місць масового скупчення людей, без потреби не залишати будинки, чим зберегти своє здоров’я та здоров’я своїх рідних.

Смизька селищна рада