Підтверджено ще один випадок захворювання на COVID-19

Дата: 02.06.2020 16:55

У с. Шепетин лабораторно підтверджено ще один випадок захворювання на COVID-19. У зв’язку з цим, вкотре просимо жителів громади не нехтувати правилами карантину, користуватися засобами індивідуального захисту та дотримуватися соціальної дистанції в громадських місцях (не менше 1,5 м). Також нагадуємо, що стихійна торгівля заборонена.

Закликаємо всіх громадян бути свідомими, уникати місць масового скупчення людей.

Велике прохання до всіх жителів громади – не ігноруйте правила карантину. За перших ознак нездужання повідомляйте свого сімейного лікаря!

Будьте свідомі! Бережіть себе та своїх рідних!

Смизька селищна рада