ДОПОМОГА ДЛЯ МЕДПРАЦІВНИКІВ ГРОМАДИ

Дата: 09.06.2020 13:24

За підтримки програми U-LEAD Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» розпочав проєкт «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID - 19». Частиною даного проекту стала і Смизька громада. Від благодійного фонду вдалося отримати для працівників медичних установ громади наступні захисні засоби:
- Маски захисні медичні – 440 шт.
- Костюми біологічного захисту – 30 шт.
- Дезинфікуючий засіб для поверхонь – 3 л.
- Дезинфікуючий засіб для рук – 5 л.
- Окуляри захисні – 8 шт.
- Респіратори FFP3 – 16 шт.
- Рукавички нітрилові – 800 пар.
- Інфрачервоний безконтактний термометр – 1 шт.
Найближчим часом отримані засоби захисту будуть розподілені між медзакладами громади.

Дуже вдячні програмі U-LEAD та Міжнародному благодійному фонду «Карітас України» за допомогу громадам у цей непростий для всіх період.
Смизька селищна рада дякує всім небайдужим жителям, які підтримують медиків нашої громади у час пандемії. До благодійників долучилась також і наша Молодіжна рада. Окрема подяка нашій місцевій громадській організації «Агенція розвитку громад «Інтонація ЗМІН», яка з перших днів карантину швидко зреагувала та підтримала працівників амбулаторій, ФАПів, станцій швидкої допомоги громади надважливими засобами захисту. Це і респіратори, і маски, щитки, рукавички, дезинфікуючі засоби, захисні костюми, кисневі зволожувачі, оприскувачі та пульсоксиметри.
Щиро вдячні всім за підтримку!