ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЄКТ №3: «Автобусна зупинка – комфорт пасажирів».

Дата: 12.06.2020 15:19

Знайомимо жителів громади, депутатів Смизької селищної ради з наступним проєктом-переможцем Конкурсу громадських проектів Смизької ОТГ для реалізації в 2020 році.
Назва проєкту: «Автобусна зупинка – комфорт пасажирів».
Автор проєкту: Остапчук Людмила Василівна.
Місце реалізації: с. Комарівка.
Кількість набраних балів: 187 б.
Загальна вартість проєкту: 25 000 грн.

Реалізація проєкту передбачає облаштування автобусної зупинки в с. Комарівки по вулиці Кондратюка (у центрі села). Рейсовий автобус заходить до села 5 разів на день 7 разів на тиждень, а шкільний автобус – 2 рази на день 5 днів на тиждень. Цей проєкт спрямований на створення комфортних та безпечних умов очікування транспорту в с. Комарівка, особливо під час поганих погодних умов. Бенефіціарами проєкту є 241 житель села, з них 17 – діти дошкільного віку та 33 школярі (6-16 р.).
Ініціатори проєкту зобов’язуються в якості власного внеску забезпечити підготовку/облагородження території, доставку та встановлення автобусної зупинки.

Нещодавно вдалося придбати автобусну зупинку в с. Онишківці. Це стало можливим, бо кошти на її закупівлю були закладені в Програму благоустрою минулого року при планування бюджету. А кошти на реалізацію громадських проєктів, нажаль, не були закладені в бюджет. Проте не зважаючи на складну економічну ситуацію не тільки в країні, а й в громаді також, будемо старатися знайти кошти, переконувати депутатів проголосувати за фінансування громадських проєктів, бо нам важливо розвивати громадянське суспільство та підтримувати громадські ініціативи.

P. S. На фото - місце в с. Комарівка, де має розміщуватися автобусна зупинка.

Світлина від Смизька громада.