В С. СТАРА МИКОЛАЇВКА ЗАРЕЄСТРОВАНО ОДИН ВИПАДОК ЗАХВОРЮВАННЯ НА COVID-19

Дата: 15.06.2020 08:20

Від початку пандемії це вже шостий випадок в нашій громаді, троє з них вже одужали. Просимо відповідально ставитись до свого здоров’я, як мінімум носити маску та дотримуватися соціальної дистанції в громадських місцях. А також будьмо толерантними один до одного, адже хвороба може торкнутись кожного і від неї ніхто не застрахований.

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує?

? Станом на вечір неділі 14 червня на Рівненщині зареєстровано 56 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це:
???? м. Рівне – 12;
???? м. Вараш – 3;

???? Березнівський район – 9 (м. Березне -3, с. Вітковичі – 2, Моквин – 2, Поляни – 1, Городище -1);
???? Рівненський район – 9 (смт Клевань - 1, с. Углище - 1, Зоря – 1, Карпилівка – 2, Б. Криниця – 4);

???? Дубенський район – 5 (м. Дубно – 3, с. Привільне – 1, с. Стара Миколаївка – 1);
???? Сарненський район – 5 (смт Клесів);

???? Костопільський район – 4 (м. Костопіль – 3, с. Жильжа - 1);
???? Володимирецький район – 3 (с. Озеро, с.Кідри, В. Телковичі);

???? Острозький район – 3 (м. Острог – 2, с. Болотківці - 1);
???? Рокитнівський район – 3 (с. Дроздинь).

Вік хворих від 4 до 73 років.

? Таким чином в Рівненській області наразі маємо 2448 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

? В області зареєстровано 47 летальних випадків спричинені COVID-19. На жаль, сьогодні померла 73-річна жителька с. Вітковичі Березнівського району.

? Подолали хворобу 1303 жителів області. Сьогодні одужали 29 людей із м. Рівне, Рівненського і Радивилівського районів.

На перевірці в лабораторіях області залишаються 143 зразки.

Шановні мешканці Рівненщини. Пандемія COVID-19 ще не закінчилася. Беззаперечно дотримуйтеся протиепідемічних обмежень! Обов’язково носіть маску у громадських місцях. Захистіть себе і своїх рідних. Здоров’я усім та мудрості!

Світлина від Віталій Коваль.