В СМИЗЬКІЙ ГРОМАДІ СТАРТУЄ ПРОЄКТ З РОЗВИТКУ МОЛОДІЖНОГО ВОЛОНТЕРСТВА

Дата: 17.06.2020 14:46

Вже відкрита реєстрація на участь в проєкті Школа волонтерства "Простір добрих справ". Буде відібрано 20 найбільш вмотивованих молодих людей, які долучаться до навчань, реалізують волонтерські міні-проекти в своїх селах, розкажуть у відеосюжетах про історії свого успіху та стануть спікерами на open-air – форумі «Молодь змінює громаду».

Цілями проєкту є:
????Організація Школи волонтерства «Простір добрих справ» протягом червня – жовтня 2020 року.
????Проведення серії он-лайн тренінгів: «Волонтерство в дії», «Робота в команді», «Проектний менеджмент», «Пошук ресурсів на місцеві ініціативи».
????Реалізація волонтерських проектів учасниками школи волонтерства.
????Проведення open-air – форуму «Молодь змінює громаду».

Проєкт Школа волонтерства «Простір добрих справ» реалізовує місцева громадська організація Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН" в партнерстві з Молодіжна рада Смизької громади за підтримки Львівська освітня фундація.

Реєстраційна форма за посиланням -

Світлина від Агенція розвитку громад "Інтонація ЗМІН".