Запрошення на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України

Дата: 18.06.2020 14:24

Шановні колеги й однодумці,

Запрошуємо вас, ваших співробітників і активістів на навчання до Національної академії державного управління при Президентові України за інноваційними спеціалізаціями "Управління регіональним розвитком", "Місцеве самоврядування", "Управління містом" та “Багаторівневе врядування”.

Це унікальний шанс здобути найсучасніші знання світового ґатунку, опанувати найдієвіші європейські й американські технології ефективного менеджменту, самоврядування й особистої ефективності, знайти нових друзів, згуртуватися з однодумцями і закласти надійний фундамент для подальших професійних злетів, розбудови своїх громад, розвитку регіонів і процвітання України!

Навчання проводиться за денною, вечірньою, заочною та заочно-дистанційною формами
 за державним замовленням та за договором (за кошти фізичних та юридичних осіб).

Строк навчання слухачів за будь-якою формою – 1 рік 4 місяці.

Документи вступників-магістрів та вступників-спеціалістів приймаються по 15 липня 2020 року.

Слухачам Національної академії надається гуртожиток.
 Знайдіть детальнішу інформацію про спеціалізації і кафедру у файлі, що додається, зв'яжіться з нами – і ми розважливо проконсультуємо, допоможемо зробити найкращий вибір і проасистуємо процеси подачі документів.

З нами -- дієвіше і цікавіше!

Втілимо мрії разом!

Контактна особа Дерун Тетяна 067 788 19 71

З повагою,
 кафедра регіонального управління,