ГРОМАДСЬКИЙ ПРОЄКТ №5: « Добро з теплих долонь».

Дата: 22.06.2020 10:55

Так називається проєкт, що був підготовлений публічно-шкільною бібліотекою-філією с.Студянка та здобув перемогу у Конкурсі громадських проєктів Смизької ОТГ. Він передбачає заміну вікон на енергозберігаючі та реставрацію пічного опалення (грубки). Його вартість - 27 105 грн. Внесок автора – 8 050 грн.
Автор проєкту Валентина Кузьмич: «Та справа не коштах… У літній період назву проєкту можна перефразувати на «Добро з чистих долонь». Після місячної відсутності на безпосередньому робочому місці у приміщенні бібліотеки застала дуже плачевну картину. Вікна старенькі, із щілинами, через які понамітало ну дуже багато пилу. Коли, перебуваєш у бібліотеці і щоденно здійснюєш вологе прибирання, це не так кидається у вічі. А сьогодні… До того ж вікна подвійні, важкі та великі. Самотужки їх вийняти, щоб помити всередині, і вставити назад неможливо. Дуже прошу депутатів Смизької громади проголосувати за виділення коштів на громадські проекти. Адже перебування в сучасних громадських закладах має приносити задоволення як працівникам, які там працюють, так і відвідувачам. Зробимо заклади нашої громади комфортними. Для всіх. Разом».