ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ СМИЗЬКОЇ ГРОМАДИ ЗВІТУЮТЬ ЗА РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ПРОТЯГОМ КВІТНЯ-ЧЕРВНЯ 2020 Р.

Дата: 26.06.2020 08:11

З квітня цього року в Смизькій громаді почала діяти  поліцейська станція Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади в Рівненській області”.

«Поліцейський офіцер громади» – це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там.

Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

25.06.2020 р. на засіданні виконавчого комітету відбулося звітування старшого ДОП СП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Приступи В. І. за результатом роботи на території Смизької ОТГ протягом квітня-червня 2020 року.

Поліцейська станція знаходиться за адресою: смт Смига, вул. Заводська, 1. Жителі Смизької ОТГ можуть звертатись до новоствореного відділу та безпосередньо до наших охоронців правопорядку:
майор поліції - Приступа Віктор Іванович;
старший лейтенант поліції - Коханець Роман Юрійович.
Також можна звертатися за номером телефону +38 (093) 68 88 283,  +38 (099) 92 33 101, або писати на
e-mail: pristupa-v@ukr.net.

Світлина від Смизька громада.Фото без описуФото без описуФото без опису