З ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 28.06.2020 12:08

Шановна молодь Смизької громади!
Вітаю вас з Днем Конституції України та від усієї душі бажаю завжди пишатися своєю країною, пам'ятати про свої права, поважати будь-який закон і вірно розуміти трактування будь-якого правила. Нехай Конституція забезпечує повноцінне життя і дає можливість самореалізації в житті.

А ще щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.
Найщиріші вітання сьогодні всім членам Молодіжна рада Смизької громади. Дякую за роботу над активізацією молоді нашої громади та залучення її до громадського життя Смизької ОТГ.
З нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
А ще твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

З повагою Олександр Федоров,
заступник селищного голови з питано діяльності виконавчих органів