Оголошення щодо демонтажу тимчасово встановлених будівель в смт Смига на перехресті  вул. Дружби та вул. Л. Українки

Дата: 08.07.2020 17:53

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Відповідно до рішення сесії Смизької селищної ради № 1948 від 10.03.2020р. «Про демонтаж тимчасово встановлених будівель в смт Смига на перехресті  вул. Дружби та вул. Л. Українки», селищна рада повідомляє власників тимчасово встановлених будівель (дерев`яні гаражі, хліви) в смт Смига на перехресті вул. Дружби та вул. Л. Українки:

• добровільно демонтувати свої самовільно встановлені тимчасові будівлі та прибрати вищевказану територію від побутового та будівельного сміття.
  • встановити термін добровільного демонтажу та прибирання вищевказаної території до 31 серпня 2020 року.

В разі невиконання у встановлений термін даного оголошення, власниками вищевказаних тимчасово встановлених будівель, Смизька селищна рада змушена буде укласти договір з підрядною організацією для подальшого демонтажу нею вищевказаних самовільно встановлених тимчасових будівель та будівництва на звільненій земельній ділянці дитячого майданчика з спортивними тренажерами.

Громадяни, які в термін демонтують свої тимчасово встановлені будівлі (дерев`яні гаражі, хліви), будуть мати першочергове право на отримання безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража в смт Смига по вул. Дружби (на території за магазинами).

Адміністрація селищної ради